Drodzy Tutorzy Uniwersytetu Gdańskiego

Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie organizowane w ramach realizacji Projektu FID Centrum Tutorów UG.

Odbędzie się ono 28 stycznia 2016 r. (czwartek) na Wydziale Oceanografii i Geografii w budynku Instytutu Oceanografii w Gdyni przy al. Marszałka Piłsudskiego 46.

Podczas spotkania zaplanowałyśmy warsztaty pt.: Narzędzia coachingowe budujące wewnętrzną motywację i autorefleksję, które poprowadzi Marcin Szala z Collegium Wratislaviense.

W zależności od liczby zgłoszeń planujemy dwa scenariusze:

1. przy liczbie do 25 uczestników wspólne warsztaty w dwóch blokach

lub

1. przy liczbie powyżej 25 uczestników warsztaty w dwóch grupach: I grupa do południa, następnie spotkanie wszystkich uczestników, II grupa po południu

Aby wybrać właściwy scenariusz spotkania i przekazać Państwu szczegółowe informacje uprzejmie prosimy o dokonanie rejestracji na spotkanie online w terminie

do 8 stycznia 2016r.

Rejestracja na spotkanie pod linkiem:

Zachęcamy do zapisów już dzisiaj – zajmuje to 2 minuty!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

dr Ewa Szymczak ( Wydział Oceanografii i Geografii) ewa.szymczak@ug.edu.pl