projekt Centrum Tutorów kontynuacja

3 października 2016 roku Biuro Jakości Kształcenia UG ogłosiło listę nagrodzonych projektów finansowane w ramach z Funduszu Innowacji Dydaktycznych.

Z przyjemnością informujemy, że złożony przez nas wniosek Centrum Tutorów UG: nauczyciele nauczycielom – edycja druga. Projekt kontynuacji interdyscyplinarnej współpracy dydaktycznej tutorów akademickich UG różnych wydziałów z LID-em oraz otoczeniem biznesowo-społecznym w oparciu o metodę Problem Based Learning i nowoczesne techniki zarządzania projektami otrzymał dofinansowanie. Koordynatorkami projektu są: dr Beata Karpińska-Musiał (Wydział Filologiczny), dr Ewa Szymczak (Wydział Oceanografii i Geografii), dr Monika Woźniak (Wydział Zarządzania) i dr Anna Malcer-Zakrzacka (Wydział Filologiczny).mentoring-weekend

Przygotowany projekt stwarza, zainteresowanym nauczycielom akademickim i studentom Uniwersytetu Gdańskiego, możliwość pogłębiania wiedzy i rozwijania umiejętności w obszarze zarządzania metodą pracy tutorskiej. Projekt jest ukierunkowany na współpracę z otoczeniem biznesowo-społecznym w oparciu o metodę Problem Based Learning i nowoczesne techniki zarządzania projektami.

Współpraca ta zostanie wsparta przez liderów biznesu w ramach kontaktów nawiązanych przez dr Monikę Woźniak z Wydziału Zarządzania podczas Mentoring Weekend zorganizowanym przez Forum Mentorów w dniach 01-02.10.2016r. w Sopocie z udziałem m. in. GM Coca-Coli Hellenic Poland, Prezydenta Pracodawców Pomorza Zbigniewa Canowieckiego, Pana Marka Kamińskiego, Pani Prezes Doroty Raben z Zarządu Morskiego Portu Gdańsk, Zastępcy Prezesa Krajowej Izby Biegłych Rewidentów – Pani Ewy Sowińskiej.

تور استانبول
تور آنتالیا
تور سریلانکا